PARTYINFO

 

REPUBLIC ARTISTS W/ NICK ELIA LIVE (UK), ELEK-FUN (UK)

Datum konání:
14.10.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Chapeau Rouge
DJs:
Underground: Nick Elia live (UK), Elek-Fun (UK), Ly Sas (GE)
Dance Club: Thomas Tesla (UK), Lucas Hulan, Kirill Astra
Bar: Stereo Factory, Lillou Chimy
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: do 23:30 100,- Kč / poté 150,- Kč
 
 
Republic Artists již tuto sobotu v Chapeau Rouge

Londýnský kolektiv Republic Artists opět přiváží do Prahy skvělou sestavu DJs a tentokrát budou hlavními hvězdami večera Nick Elia live (UK) a Elek-Fun (UK). Párty proběhne tradičně na všech třech patrech klubu!

 

Nick Elia vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants. Track "Glue" hrála stanice BBC Radio 1. Remix tracku "Bending Light" se hrál na rádiu Proton a Kiss FM. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Nick zahraje "live" za pomoci mašin od Rolandu a Novation.

Dalším hostem je Elek-Fun, šéf labelu Leading Astray, který pochází z Barcelony. Label a DJskou kariéru odstartoval před patnácti lety v Londýně, kde působí dodnes. Ignasi Romero Romeo je častým hostem akcí Republic Artists v klubu Egg. Jeho remix tracku "Training", který vyšel na Leading Astray Records, zařadil Joseph Capriati do svého mixu "Save Fabric". Stejný umělec hrál tento track v klubu DC10.

Thomas Tesla, majitel Republic Artists Records, si tentokrát vezme na starost "house stage". Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje, patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo legendární The Cross (RIP). Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál, patří berlínský Tresor, Suicide Circus, Magdalena a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists. O support se postará Lucas Hulan (Microna) a Kirill Astra (Wildt / Tamdem). Techno floor nachystá gruzínská DJka Ly Sas. Na baru se můžete těšit na Lillou a Stereo Factory.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016